Co może być lepszego dla ogólnego obrazu naszych projektów niż doświadczenie konkretnych osób takich jak Ty. Poniższe historie to tylko niewielka część doświadczeń wielu osób pracujących w systemie. Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć całą historię.

DALEJ >>

Margita a Petr Kozákovi
Pierwotny zawód: inżynier / kucharz
przeczytaj
Renata Daňková
Pierwotny zawód: technik budowlany
przeczytaj
Petr a Monika Fulajtárovi
Pierwotny zawód: absolwent wydziału budynku / studenta
przeczytaj
Kamila a Tomáš Mihulovi
Pierwotny zawód: studenci
przeczytaj
Margita a Petr Kozákovi
Pierwotny zawód: inżynier / kucharz

Minęło pięć lat, odkąd po raz pierwszy spotkaliśmy się z tą szansą. W tym czasie trudno było nam uwierzyć, że możemy mieć tak niewiarygodny dochód i bez talentu biznesowego.

Po ukończeniu szkoły przemysłowej zacząłem pracować w rodzinnym przedsiębiorstwie budowlanym jako mechanik, w którym pracowałem przez 12 lat. Zawsze podobała mi się ta praca, ale była czasochłonna i sezonowa. Jego żona ukończyła szkołę hotelarską, pracowała jako cukierniczka, a następnie jako kucharz w restauracji. Pracowała na zmiany, w tym weekendy i święta.

Mimo że pracowaliśmy od rana do wieczora, nie byliśmy w stanie ukończyć naszego niedokończonego domu i zrealizować naszych planów z naszych dochodów. Przeciwnie, mieliśmy duże długi, mało czasu i pieniędzy na realizację naszych celów, a nawet zaczęliśmy planować rodzinę.

Szukaliśmy jakiegoś rodzaju powitania, szczególnie dla żony, która była w ciąży, i podekscytowaliśmy nas, abyśmy pracowali w domu, byli naszym własnym szefem i organizowali czas zgodnie z naszymi potrzebami w odniesieniu do rodziny i naszych zainteresowań. Zaczęliśmy od następnej aktywności, w pierwszym miesiącu zarabialiśmy 500 Zł, stopniowo się rozwijaliśmy, a szóstego miesiąca zarabialiśmy 4000 Zł. Dzięki fantastycznej ocenie finansowej i lukratywnemu przemysłowi, zaczęliśmy w pełni pracować, nasze dochody nie spadają obecnie poniżej 12000 Zł miesięcznie, a jednocześnie niewiarygodnie rośnie, cieszymy się wspaniałym stylem życia i najlepszymi, czeka nas przyszłość.

Dziś mamy okazję robić interesy w domu, mamy mnóstwo czasu dla rodziny i hobby, budujemy karierę, podróżujemy, uczymy się nowych ludzi i przyjaciół, kształcimy się i mamy pełne zaufanie do przyszłości.

Choć początkowo trudno było nam uwierzyć, dziś jest to również dla nas rzeczywistością i wiemy, że podjęliśmy najlepsze decyzje na przyszłość.

blisko
Petr a Monika Fulajtárovi
Pierwotny zawód: absolwent wydziału budynku / studenta

Mam 34 lata, a ponieważ byłem mały, to moja głowa, że uzyskanie dyplomu akademickiego sprawi, że będę pracował lepiej, będę mieć wyższą pozycję i wyższe dochody. Rzeczywistość była inna, jako absolwent bez doświadczenia trafiłem do urzędu pracy i otrzymałem wsparcie w wysokości 400 Zł. W ten sposób nie reprezentowałem kariery!

Dlatego zacząłem pracować z tą firmą w październiku 1998 roku od stanowiska bezrobotnego absolwenta Wydziału Budownictwa, Politechniki w Brnie. Jedną z rzeczy, która mnie interesuje od razu, było szkolenie, a przede wszystkim możliwość rozwoju finansowego. Byłem pod wrażeniem wyników osób, które już współpracowały z firmą. Pierwszy miesiąc w biznesie zarobiłem 1000 Zł.

W styczniu 2000 roku dołączyła do mnie moja przyjaciółka Monika. Studiowała w Business Academy. Początkowo przyciągały ją produkty, a później podobała jej się prostota i komfort pracy z systemem.

Mieszkamy w Bratysławie, w 2008 pobraliśmy się, w maju 2009 urodził się nasz syn, co jest dla nas wielką motywacją, ponieważ chcemy zapewnić wspaniałą przyszłość. Doceniamy fakt, że biznes z domu pozwala nam spędzać z nim wiele czasu.

Dziś, po 10 latach działalności, zarabiamy 21000 Zł miesięcznie. Jesteśmy dumni, że dzięki naszej firmie udało nam się kupić własne mieszkanie i dwa nowe samochody.

Traktujemy ten projekt jako okazję życiową i wiemy, że to, co się teraz dzieje, jest dopiero początkiem wielkiej przyszłości.

blisko
Renata Daňková
Pierwotny zawód: technik budowlany

Przez ponad 10 lat pracowałem w kilku miejscach jako technik budowlany, następnie w banku, a wreszcie w sprzedaży hurtowej materiałów budowlanych. Zostałem dobrze oceniony finansowo, ale czas pracy nie miał końca, czasami był do wieczora. Jako dziecko nie myślałem o tym.

Potem miałem 6 lat na urlopie macierzyńskim. Półtora roku, zanim skończyłem urlop macierzyński, zastanawiałem się, co zrobię, żeby mieć czas dla dzieci.

Nie chciałem nigdzie iść, a zapisanie się do urzędu pracy nie było moim celem. Było to dla mnie ważne w domu, więc postanowiłem skorzystać z tej okazji.

Przez półtora roku wykonywałem tę pracę podczas urlopu macierzyńskiego, gdy moje dochody rosły miarowo. Po urlopie macierzyńskim kontynuowałem główną pracę, ponieważ dochód był wyższy, niż gdybym był gdzieś w pracy, miałam możliwość zorganizowania czasu, którego potrzebowałem i posiadania go głównie dla rodziny. Podobało mi się sposób, w jaki pracowałem, widziałem wspaniałą perspektywę w przyszłości i maksymalne wsparcie w systemie, a cały zespół był świetny.

Robiłem następne pięć lat, pracując w domu, spędzając czas z rodziną, podróżując po świecie. Kiedy widziałem wspaniałą perspektywę po urlopie macierzyńskim, jest ona wypełniana - każdego roku dochody rosną.

blisko
Kamila a Tomáš Mihulovi
Pierwotny zawód: studenci

Doszliśmy do tej okazji jako studenci. W tym czasie byliśmy w złej sytuacji finansowej, więc szukaliśmy powitania lub brygady. Tak powiedział nam nasz przyjaciel. Biorąc pod uwagę, że mieliśmy w szczególności wiele dyscyplin sportowych, cieszyliśmy się korzyścią płynącą z wolnego czasu i możliwości uzyskania wysokich dochodów w przyszłości.

Początkowo podjęliśmy tę działalność jedynie jako powitanie, ale po ukończeniu college'u zdecydowaliśmy się ją całkowicie poświęcić. Dzięki temu systemowi pracujemy z domu, możemy poświęcić się naszym hobby, ale szczególnie doceniamy to, że oboje mamy czas, aby opiekować się dwiema młodymi córkami.

Dla nas ważne jest, abyśmy pracowali w obiecującej branży, a dzięki bardzo hojnemu sposobowi wynagradzania, możemy osiągnąć jeszcze większe dochody, wyposażyć nowe mieszkania, prowadzić przyjemny samochód, podróżować i budować karierę.

blisko

Pamiętam, że kiedy powiedziałem mojemu "nauczycielowi". "Jakbym miał więcej pieniędzy, miałbym lepszy plan." On zaraz zareagował: "Ja wyraziłbym to inaczej - jakbyś miał lepszy plan, miałbyś więcej pieniędzy." Z tego widać, że kluczowy jest plan na przyszłość a nie aktualna sytuacja, w której się znajdujesz.

Jim Rohn